Nábor dětí
Kalendář
Aktuality
 • Úrazové pojištění členů sportovních spolků od 1. 2. 2019 8. 2. 2019

  Pod odkazem www.olympic.cz/pojisteni naleznete podmínky nového pojištění ČOV.

 • Dalimil Mikyska se představil na MS 28. 12. 2018

  Břeclavský odchovanec obránce Dalimil Mikyska se probojoval do konečné nominace mistrovství světa "20" v Kanadě. Jeho jméno figurovalo na soupisce již pro první zápas. České reprezentaci však turnaj nevyšel a tým skončil za očekáváním na 7. místě.

 • Dorostenci si přivezli z Mostu zlaté medaile 6. 12. 2018

  Dorostenci, kteří se před Vánoci zúčastnili prestižního mezinárodního Christmas Cupu v Mostě a Bílině v turnaji zvítězili a do Břeclavi přivezli cenné vítězství.

 • Také mladší žáci "B" budou mít o soupeře méně 1. 10. 2018

  Družstvo Znojma se odhlásilo z Ligy mladších žáků, a tak "béčko" mladších žáků bude mít stejně jako jejich kolegové z "áčka" o jednoho soupeře méně. V případě "áčka" se jednalo o Boskovice.

 • Marek Göndör pátý na MS 30. 7. 2018

  Páté místo z MS juniorů v inline hokeji si z Itálie přivezl břeclavský hráč Marek Göndör. Gratulujeme.

 • Fasování výstroje 28. 7. 2017

  Fasování výstroje po zaplacení hráčských příspěvků provádí od srpna p. L. Meisner po tel. domluvě. Tel: 777 822 389

 • Výše hráčských příspěvků 22. 8. 2016

  Hráčské příspěvky naleznete zde: http://www.deti-mladez.hclvibreclav.cz/novinky/hracske-prispevky-na-sezonu-2018--2019 , nebo zde: http://deti-mladez.hclvibreclav.cz/foto/galerie/hracske-prispevky-2018--2019

 • HC Lvi Břeclav v ČT 12. 1. 2014

  www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10520031365-zijme-sportem/213471290330040/obsah/299590-predstaveni-klubu-hc-lvi-breclav

Rozpis ledu

Výsledkový servis 10.-11. listopadu 2018

15. 11. 2018 | Jana Vališová | Přečteno: 300x

Mladší žáci B

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín 3:1

Mladší žáci B přivítali na svém ledě Hodonín, kterému chtěli vrátit porážku z prvního utkání na ledě soupeře. A to se jim povedlo dokonce za třiatřicet vteřin, když skórovali neuvěřitelnými třemi brankami ve dvanácté minutě první třetiny. Hodonínští ještě před přestávkou snížili, to však bylo z jejich strany v zápase vše, lvi jim totiž již další branku nedovolili a s radostí tak oslavili své vítězství v jižanském derby. „Se zápasem jsem byl celkově spokojený, byla v něm vidět bojovnost a taky bych chtěl pochválit oba gólmany, měli tam pěkné zákroky,“ dodal k utkání trenér Ivo Tuček.

Mladší žáci

HC Lvi Břeclav : HCM Warriors Brno 5:3

Soupeř v utkání třikrát vedl a domácí museli dotahovat. „Od první minuty měli břeclavští hráči převahu, ale po spoustě neproměněných šancí byl stav 3:2 pro tým z Brna. Naštěstí to tam našim ve třetí třetině třikrát spadlo“, vyzdvihl nejdůležitější pasáže zápasu trenér Libor Kocúr. Zápas tak byl dramatický až do samého konce a soupeř zkoušel hru v šesti bez brankaře, ale lvi dobře zachytili jejich rozehrávku a dvě sekundy před koncem potvrdil vítězství domácích do prázdné branky Filip Kaňa. „Předvedená hra byla dobrá, jen musíme zapracovat na lepším zakončení, dodal ještě trenér Libor Kocúr.

Starší žáci

HC Lvi Břeclav : HCM Warriors Brno 11:1

Trenér Filip Hrbatý okomentoval opět další vysokou výhru svých svěřenců takto: „Už od začátku jsme byli lepším týmem, i když po pár minutách na tabuli svítilo ještě 1:1. Poté už jsme svůj tlak začali projevovat i gólově a podle toho dopadl i výsledek.“

Dorost

HC Lvi Břeclav : Černí Vlci 4:5 (SN)

K dalšímu utkání nadstavby přijeli v pátek odpoledne do Břeclavi Černí Vlci z Rožnova pod Radhoštěm. Tento zápas se břeclavským vyvedl lépe než předešlá utkání, avšak výsledek hovořil pro výhru soupeře a to po samostatných nájezdech. Dvěma góly břeclavských se blýskl Adam Boltvan.

Pozvánka na víkendová utkání

V sobotu 17. listopadu se od 12,00 hodin utkají v přátelském zápase starší žáci proti Trnavě a poté se v domácím prostředí představí čtvrté třídy a to od 14,15 hodin dvě družstva proti Warriors Brno a od 16,30 hodin se rovněž obě družstva utkají se sousedním Hodonínem.

Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko