Výsledkový servis 24.-25. listopadu 2018

1. 12. 2018 | Jana Vališová | Přečteno: 127x

HCM Warriors Brno : HC Lvi Břeclav 10:2

Břeclavští inkasovali hned v první minutě zápasu a během další chvilky to bylo 0:3. Hráči utkání rozhodně nevzdali a dál se prali o výsledek. „Bojovnost v utkání byla vidět, ne že by ne, ale chyběl důraz před brankou, ať už naší nebo soupeřovou. Měli jsme spoustu šancí, ale bohužel jsme proměnili jenom dvě. K brance nevedlo ani trestné střílení břeclavských. Snad nám to tam v příštím zápase bude více padat,“ dodal ještě k utkání trenére Ivo Tuček.

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín 1:8

HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav 11:3

Trenér Libor Kocúr neměl po víkendu moc důvodu k radosti. „Zápasy mladším žákům příliš nevyšly. Chybělo nasazení, důraz a celková chuť hrát.“ V sobotu břeclavské soupeř z Hodonína jasně přebruslil. V neděli se zdálo, že utkání bude vypadat lépe než to sobotní a břeclavští šli dokonce do vedení, ovšem nedůraz před brankou je o vedení připravil a navíc soupeř od té doby ukazoval, jak má vypadat hokej. Snad pouze třetí třetina byla od družstva povedenější a skončila 1:1. „Máme pořád na čem pracovat. Další zápas nás čeká Technika Brno, tak snad budeme hrát naši hru, kterou jsme předváděli v dosavadních utkáních“, dodal ještě trenér Kocúr.

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín 11:5

HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav 4:6

Stejně jako mladší žáci, tak i starší se utkali doma v derby s Hodonínem a v neděli je v DRFG aréně čekal souboj z lídrem tabulky proti Kometě Brno. Trenér Filip Hrbatý okomentoval obě utkání: „V sobotu jsme hráli proti Hodonínu, který nebyl nejsilnější sestavě. První třetina z naší strany byla dobrá s nasazením a podle toho se také odvíjelo utkání. Po první dvacetiminutovce jsme se za stavu 7:1 přizpůsobili tempu soupeře a zápas už jsme tak dohrávali. V neděli podali hráči pěkný výkon. V utkání jsme dokázali Kometu přestřílet. Byla vidět týmová hra, kluci netahali kotouče, a co nejdřív se snažili přihrát. Když bylo potřeba, tak nás podržel gólman. Bylo to zatím jedno z nejlepších utkání, co jsem od týmu viděl.“

HC Lvi Břeclav : SK Karviná 1:3

HC Lvi Břeclav : HK Nový Jičín 11:3

V Karviné neodehráli lvi špatný zápas a ještě před koncem se snažili srovnat stav při závěrečné power play. Bohužel branka spadla do jejich klece a odjeli domů bez bodového zisku. V neděli na domácí půdě již brali plný počet bodů, když svému soupeři nasázeli dvojciferný počet branek. Hattrickem se blýskl Jiří Mácha.

Pozvánka na víkendová utkání

V pátek 30. listopadu se odpoledne na domácím kluzišti představí starší žáci proti rakousko-slovenskému týmu Lions. V sobotu 1. prosince v 10:45 hodin odehrají čtvrťáci svůj první zápas na velkém kluzišti. Představí se proti soupeři z Blanska. Od 12:30 nastoupí mladší žáci B proti Zastávce u Brna a ve 14:30 hodin se představí starší žáci proti Boskovicím.

Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféVHS BřeclavSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko