Výsledkový servis 1.-2. prosince 2018

6. 12. 2018 | Jana Vališová | Přečteno: 71x

HC Lvi Břeclav : HC Zastávka u Brna 12:1

Již podruhé v sezoně nastoupili mladší žáci B proti Zastávce u Brna a opět dokázali proti slabšímu soupeři vysoko zvítězit.

HC Lvi Břeclav : EHC Lions 5:3

HC Lvi Břeclav : HC Boskovie 12:0

Starší žáky čekala v minulém týdnu dvě utkání. Nejprve v pátek vyrovnanější utkání proti rakousko-slovenskému týmu Lions a v sobotu utkání, ve kterém lvi měli jasnou převahu proti Boskovicím.

HC Oceláři Třinec B : HC Lvi Břeclav 4:3 (SN)

V neděli vycestovali dorostenci do Třince, kde se představili v malé Werk Aréně. První třetina vyšla lépe břeclavským a zvítězili v ní 2:1, další dějství skončilo nerozhodně 1:1, třetí klání vyhráli těsně třinečtí 1:0. Vyrovnané utkání nakonec došlo k samostatným nájezdům, které lépe vyšly domácím a Lvi opět tak v závěru ztratili bod navíc, tentokrát po samostatných nájezdech. Branky břeclavských vsítili: Jiří Láryš, Josef Čaněk a Alexandr Dolák.

Pozvánka na víkendová utkání

V pátek 7. prosince se v 16:45 na domácím kluzišti představí dorostenci v jižanském derby s Hodonínem. V sobotu 8. prosince v 9:45 hodin nastoupí mladší žáci B proti Blansku.

Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféVHS BřeclavSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko