Nábor dětí
Kalendář
Aktuality
 • Mladí břeclavští odchovanci v hledáčku reprezentace 8. 3. 2019

  Břeclavský odchovanec Ondřej Hykl se zúčastní přípravného kempu ČSLH v kategorii U15, který se uskuteční ve dnech 12.-14. dubna v Jihlavě. Dalším hráčem figurujícím v náhradnících je Šimon Juřička.

 • Úrazové pojištění členů sportovních spolků od 1. 2. 2019 8. 2. 2019

  Pod odkazem www.olympic.cz/pojisteni naleznete podmínky nového pojištění ČOV.

 • Dalimil Mikyska se představil na MS 28. 12. 2018

  Břeclavský odchovanec obránce Dalimil Mikyska se probojoval do konečné nominace mistrovství světa "20" v Kanadě. Jeho jméno figurovalo na soupisce již pro první zápas. České reprezentaci však turnaj nevyšel a tým skončil za očekáváním na 7. místě.

 • Dorostenci si přivezli z Mostu zlaté medaile 6. 12. 2018

  Dorostenci, kteří se před Vánoci zúčastnili prestižního mezinárodního Christmas Cupu v Mostě a Bílině v turnaji zvítězili a do Břeclavi přivezli cenné vítězství.

 • Také mladší žáci "B" budou mít o soupeře méně 1. 10. 2018

  Družstvo Znojma se odhlásilo z Ligy mladších žáků, a tak "béčko" mladších žáků bude mít stejně jako jejich kolegové z "áčka" o jednoho soupeře méně. V případě "áčka" se jednalo o Boskovice.

 • Marek Göndör pátý na MS 30. 7. 2018

  Páté místo z MS juniorů v inline hokeji si z Itálie přivezl břeclavský hráč Marek Göndör. Gratulujeme.

 • Fasování výstroje 28. 7. 2017

  Fasování výstroje po zaplacení hráčských příspěvků provádí od srpna p. L. Meisner po tel. domluvě. Tel: 777 822 389

 • Výše hráčských příspěvků 22. 8. 2016

  Hráčské příspěvky naleznete zde: http://www.deti-mladez.hclvibreclav.cz/novinky/hracske-prispevky-na-sezonu-2018--2019 , nebo zde: http://deti-mladez.hclvibreclav.cz/foto/galerie/hracske-prispevky-2018--2019

 • HC Lvi Břeclav v ČT 12. 1. 2014

  www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10520031365-zijme-sportem/213471290330040/obsah/299590-predstaveni-klubu-hc-lvi-breclav

Rozpis ledu

Náborový ukázkový trénink ročníku 2011

11. 12. 2018 | Jana Vališová | Přečteno: 222x

V neděli 9. prosince 2018 se uskutečnil volně přístupný náborový trénink pro děti ročníku narození 2011 a mladší. Jedná se o první akci svého druhu, kterou HC Lvi Břeclav v letošní hokejové sezóně organizoval. Samotnému průběhu tohoto tréninku předcházela propagace na základních školách v  Břeclavi a nejbližším okolí, kde každé dítě obdrželo letáček pro rodiče se základními informacemi vztahujícími se k této akci.

Smyslem této akce je umožnit dětem vyzkoušet si, jak vypadá takový trénink malých hokejistů a hokejistek. Jak vypadá zimní stadion, kde mají malí hokejisté tělocvičnu na všeobecnou sportovní přípravu, kde se převlékají, co si oblékají při tréninku na sebe a především, co dělají na ledě. Tak jako sportovat, tak i začít bruslit a hrát hokej není nikdy pozdě. Právě děti z ročníku 2011, kterým byl tento trénink věnován, již na zimní stadion pravidelně chodí, mají svou hokejovou kategorii. Chtěli jsme však dát prostor i nově příchozím, kteří třeba tu možnost začít s bruslením a hokejem neměli, nebo doposud o ní nevěděli, anebo jsou jen zvědaví, co všechno to obnáší.

Na tento ukázkový trénink dorazila na zimní stadion hrstka zájemců nejen z Břeclavi, ale i okolních obcí. Po příchodu se dětí ujali naši trenéři a provedli je zdejšími prostorami. Nechali je nahlédnout do hokejové šatny, tělocvičny a ukázali jim, kde se mohou převléknout. K dispozici byla k zapůjčení základní hokejová výstroj, tedy chrániče a nejdůležitější součást výstroje přilba. Některým se však zapůjčily i brusle, na vše jsme byli připraveni.

Na ledové ploše si děti měly možnost vyzkoušet tradiční trénink hokejové přípravky, pod vedením břeclavských trenérů. Na ledě s nimi byli i naši malí hokejisté – věkoví vrstevníci, kteří již na zimní stadion chodí rok či dva a bruslení jim tak nedělá potíže. Nováčci si nejprve vyzkoušeli základní bruslařská cvičení. Jak získali větší jistotu na bruslích, tak se k nim přidali jejich zkušenější vrstevníci – malí hokejisté a společně s nimi si zahráli průpravné hry. V poslední části si měli možnost zahrát s pukem a hokejkou za pomoci našich trenérů na branky, které střežili malí brankáři. V průběhu tohoto dění, bylo rodičům nově příchozích dětí vysvětleno, co se na ledě děje, jak s našimi sportovci trénujeme, jak často chodí, co hokej obnáší a kolik stojí.

Z pohledu břeclavských trenérů se tato první akce vydařila a věříme, že si tento ukázkový volný trénink užily i nově příchozí děti. Na tuto akci se budeme snažit navázat, abychom zimní stadion a výuku bruslení nadále zpřístupnili co největšímu počtu dětí.

Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko