Nábor dětí
Kalendář
Aktuality
  • Dalimil Mikyska se představil na MS 28. 12. 2018

Břeclavský odchovanec obránce Dalimil Mikyska se probojoval do konečné nominace mistrovství světa "20" v Kanadě. Jeho jméno figurovalo na soupisce již pro první zápas. České reprezentaci však turnaj nevyšel a tým skončil za očekáváním na 7. místě.

• Dorostenci si přivezli z Mostu zlaté medaile 6. 12. 2018

Dorostenci, kteří se před Vánoci zúčastnili prestižního mezinárodního Christmas Cupu v Mostě a Bílině v turnaji zvítězili a do Břeclavi přivezli cenné vítězství.

• Také mladší žáci "B" budou mít o soupeře méně 1. 10. 2018

Družstvo Znojma se odhlásilo z Ligy mladších žáků, a tak "béčko" mladších žáků bude mít stejně jako jejich kolegové z "áčka" o jednoho soupeře méně. V případě "áčka" se jednalo o Boskovice.

• Marek Göndör pátý na MS 30. 7. 2018

Páté místo z MS juniorů v inline hokeji si z Itálie přivezl břeclavský hráč Marek Göndör. Gratulujeme.

• Fasování výstroje 28. 7. 2017

Fasování výstroje po zaplacení hráčských příspěvků provádí od srpna p. L. Meisner po tel. domluvě. Tel: 777 822 389

HC Lvi Břeclav : HC Blansko 2:6

Trenér Ivo Tuček zápas krátce okomentoval takto: Opět podobný obrázek hry jako v minulém zápase, opět bez důrazu. Třetí třetina se nám již více povedla.“

Mladší žáci

VSK Technika Brno : HC Lvi Břeclav 5:7

Mladší žáci v zápase dvakrát prohrávali, ale vždy se dokázali své síly zmobilizovat a při závěrečném power play hostí uzavřel krásně mířenou střelou z vlastního obraného pásma pětigólový střelec Filip Kaňa. Po zápase trenér Libor Kocúr družstvo pochválil nejen za vítězství, ale především za předvedenou hru a nasazení všech hráčů.

Starší žáci

Technika Brno : HC Lvi Břeclav 1:11

Starší žáci si tak jako v předešlých zápasech, tak tentokrát i s Technikou Brno, dokráčeli k vysokému vítězství. Soupeř se čestného zásahu dočkala až v samém konci utkání.

Dorost

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín 7:4 ( 1:1, 2:1, 4:2)

Branky Břeclavi: 13. Dolák ( Zapletal, Kunc), 23. Dolák ( Kunc), 36. Dolák ( Kunc), 52. Rusnák ( Čaněk, Žurek), 55. Dolák ( Kunc), 59. Kunc ( Kruták), 60. Kunc ( Dolák)

Dorostenci Břeclavi sehráli se sousedem s Hodonína vyrovnané utkání. Soupeř je na tom v tabulce o poznání lépe, ale na ledě to znát nebylo. Nebylo sice k vidění příliš hokejové krásy, ale jak to bývá v derby spíše spousta osobních soubojů. Brankový účet započala Břeclav, když si puk před brankou našel v tento den čtyř brankový Alexandr Dolák. Hosté ovšem reagovali během 40 vteřin a bylo srovnáno. Druhou třetinu začali lépe lvi, když svůj tým poslal do vedení druhým zásahem A. Dolák. V polovině zápasu hosté srovnávají. Konec druhé třetiny byl na ledě opět lepší domácí tým a Dolák svojí třetí brankou opět poslal lvy do vedení. Začátek třetí třetiny se nám naopak nepovedl. Po dvou hrubkách, které dokázali Drtiči využít, se zápas otočil ve prospěch hostí. Těsně po uplynutí poloviny třetí třetiny se zrodila opravdu ukázková akce domácího týmu, která nastartovala velký obrat. Nahozený puk hostí na naši branku z poloviny hřiště hbitě zpracoval domácí brankář P. Žurek, který hned rozehrál na obrannou modrou čáru na J. Čaňka, hosté totiž zamířili všichni na střídačku. J. Čaněk se rozjel a za ním v tandemu se do útočné třetiny řítil i R. Rusnák. Vracející se hosté ve dvou lidech napadali Čaňka, který nezištnou zadovkou uvolnil Rusnáka, jenž od mantinelu vybruslil do středu a z prostoru mezikruží nedal hostujícímu brankáři sebemenší šanci na střelu reagovat. 4:4. Skvělá hokejová podívaná. Tato chvíle zmrazila hostující tým a rázem na ledě vládli lvi. V 56. minutě využívá bleskově přesilovku opět Dolák a v čase 58:10 navyšuje břeclavské vedení P. Kunc, jenž se po čtyřech přihrávkách v zápase poprvé trefuje. Na závěr ještě hosté zkouší power play, ve své vlastní přesilovce. Toho využil P. Kunc, který v oslabení podtrhává účet utkání sedmou brankou Lvů.

Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko