Nábor dětí
Kalendář
Aktuality
 • Mladí břeclavští odchovanci v hledáčku reprezentace 8. 3. 2019

  Břeclavský odchovanec Ondřej Hykl se zúčastní přípravného kempu ČSLH v kategorii U15, který se uskuteční ve dnech 12.-14. dubna v Jihlavě. Dalším hráčem figurujícím v náhradnících je Šimon Juřička.

 • Úrazové pojištění členů sportovních spolků od 1. 2. 2019 8. 2. 2019

  Pod odkazem www.olympic.cz/pojisteni naleznete podmínky nového pojištění ČOV.

 • Dalimil Mikyska se představil na MS 28. 12. 2018

  Břeclavský odchovanec obránce Dalimil Mikyska se probojoval do konečné nominace mistrovství světa "20" v Kanadě. Jeho jméno figurovalo na soupisce již pro první zápas. České reprezentaci však turnaj nevyšel a tým skončil za očekáváním na 7. místě.

 • Dorostenci si přivezli z Mostu zlaté medaile 6. 12. 2018

  Dorostenci, kteří se před Vánoci zúčastnili prestižního mezinárodního Christmas Cupu v Mostě a Bílině v turnaji zvítězili a do Břeclavi přivezli cenné vítězství.

 • Také mladší žáci "B" budou mít o soupeře méně 1. 10. 2018

  Družstvo Znojma se odhlásilo z Ligy mladších žáků, a tak "béčko" mladších žáků bude mít stejně jako jejich kolegové z "áčka" o jednoho soupeře méně. V případě "áčka" se jednalo o Boskovice.

 • Marek Göndör pátý na MS 30. 7. 2018

  Páté místo z MS juniorů v inline hokeji si z Itálie přivezl břeclavský hráč Marek Göndör. Gratulujeme.

 • Fasování výstroje 28. 7. 2017

  Fasování výstroje po zaplacení hráčských příspěvků provádí od srpna p. L. Meisner po tel. domluvě. Tel: 777 822 389

 • Výše hráčských příspěvků 22. 8. 2016

  Hráčské příspěvky naleznete zde: http://www.deti-mladez.hclvibreclav.cz/novinky/hracske-prispevky-na-sezonu-2018--2019 , nebo zde: http://deti-mladez.hclvibreclav.cz/foto/galerie/hracske-prispevky-2018--2019

 • HC Lvi Břeclav v ČT 12. 1. 2014

  www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10520031365-zijme-sportem/213471290330040/obsah/299590-predstaveni-klubu-hc-lvi-breclav

Rozpis ledu

Starší žáci na vyzrálejší soupeře nestačili

1. 1. 2019 | Jana Vališová | Přečteno: 189x

Dne 27.prosince 2018 se starší žáci zúčastnili turnaje O pohár starosty Města Uherské Hradiště. Turnaj byl pro hráče ročníku 2005 a mladší a vzhledem k tomu, že jádro družstva starších žáků tvoří hráči ročníku 2006, bylo jasné, že se bude jednat o velmi náročný test. Nicméně výsledky starších žáků ve své věkové kategorii jsou natolik jednoznačné, že se trenér Filip Hrbatý rozhodl otestovat kvality družstva s o rok staršími protihráči. Na turnaji kluci sehráli celkem 3 utkání a bohužel všechny skončily jednoznačně v náš neprospěch. Výsledky jednotlivých utkání i výkony v nich se postupně horšily. Nejvíce jsme potrápili hned v prvním utkání domácí Hradiště, nicméně vždy, když jsme se výsledkově dotáhli, tak soupeř okamžitě odskočil a utkání si pohlídal. Následovalo utkání s Olomoucí a Warriorem Brno, které mělo stejný průběh. Soupeři nás v úvodu utkání rychle zatlačili, vstřelili několik branek, které je povzbudily a již výsledek utkání v klidu hlídali. Nám se podařily dát jen čestné branky. Zajímavostí turnaje bylo po každém utkání 5 minut prodloužení 3:3. Alespoň v posledním prodloužení se nám podařilo zvítězit, takže to byla taková malá záplata na nevydařený turnaj. Záměr poměřit síly se staršími kluky se nakonec úplně nevydařil. Krom 1. utkání jsme v rychlejším tempu, než na které jsou kluci zvyklí, nepodařilo hrát naši hru. Založení útoku pod tlakem, kombinační hra, dobré napadaní, spolupráce útočníků s obránci v útočném pásmu, to vše se z naší hry vytratilo. Po několika nepovedených přihrávkách a jak nás soupeř dobře dohrával tělem, si kluci přestali věřit a upustili od toho, co se učíme. Na hokejky se nám přilepila nervozita a beznaděj a ta se nás do konce turnaje již nepustila. Pochvalu zaslouží oba brankaři, kteří se s důrazem a střelbou starších kluků vyrovnali velmi dobře a mužstvo v utkání drželi, jak jen to šlo. Turnaj nám nicméně nastavil zrcadlo, že máme ještě na čem pracovat a je potřeba si to uvědomit.

Výsledky:

Uherské Hradiště – Lvi Břeclav 8:4, 1:0pp

Lvi Břeclav – Olomouc 3:9, 0:1pp

Lvi Břeclav – Warrior Brno 1:10, 1:0pp

Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko