<<   8 / 2019   >>

Týden hokeje proběhl opět na zimním stadionu v Břeclavi

27. 1. 2019 | Jana Vališová | Přečteno: 447x

Třicet dva dětí, takový byl počet těch, které přišly v doprovodu se svými rodiči v sobotu 26. ledna na zimní stadion do Břeclavi v rámci akce Pojď hrát hokej. „Je to krásné číslo a z toho počítáme, že zhruba dvacet dětí je úplně nových a dnes přišli poprvé, “ řekl trenér Filip Hrbatý.

Po registraci děti obdržely dárky. Určitě největší radost jim udělal dres Českého Hokeje s nových logem. Poté byla pro ně a jejich rodiče připravená ve V.I.P. místnosti stadionu prezentace o mládežnickém hokeji, aby se všichni dozvěděli vše potřebné o tomto sportu, potažmo klubu.

Tou dobou už na ledě probíhal ukázkový trénink jejich starších kamarádů, kteří nově příchozím dětem ukázali, jak moc mají hokej rádi a co všechno se za dva roky naučili. Pak už brusle nazuli i noví nedočkavci a vydali se vstříc novému dobrodružství plnému her a zábavy na ledě.

„Z dnešního dne mám opět velkou radost. Někteří rodiče se po skončení informovali na tréninky přípravky. Zajímalo je, kdy a jak na ně můžou docházet. Takže to vypadá, že spousta dětí začne chodit. Také přijel z jedné vesnice klučina s americkým jménem. Bylo by fajn, kdyby s takovým jménem hrál za klub HC Lvi Břeclav,“ uzavřel toto zimní dopoledne trenér Hrbatý.

Fotografie si můžete prohlédnout na následujícím odkazu: https://www.zonerama.com/Michal-Martincik/Album/5057903