<<   8 / 2019   >>

31. 1. 2019 | Jana Vališová | Přečteno: 320x

HC Lvi Břeclav : HCM Warriors Brno 0:7

SHKM Hodonín : HC Lvi Břeclav 5:9

Břeclavští přijeli do Hodonína s jasným cílem a to do třetice zkusit porazit v jižanském derby svého soupeře. A to se jim povedlo. Po první vyrovnané třetině to bylo na skóre 2:2. Druhá třetina však lvům vyšla a drtiči lovili puk ze své branky čtyřikrát. Třetí třetina byla opět vyrovnanější, ale lvi už svůj náskok nepustili. „Konečně jsme prolomili střeleckou smůlu a padalo nám to tam,“ okomentoval ještě krátce utkání trenér Libor Kocúr.

SHKM Hodonín : HC Lvi Břeclav 4:13

Filip Hrbatý se tentokrát zamýšlel nad absencí tréninků některých hráčů, jeho svěřenci však opět pokračovali ve vítězné šnůře. „Na některých klucích byla zpočátku vidět tréninková absence kvůli lyžařským výcvikům, ale i tak jsme byli od prvního buly lepším týmem, což ale nebylo vidět na výsledku, když jsme po první třetině prohrávali 1:3. Kluci ale zůstali klidní a převahu začali postupně ukazovat i na výsledné tabuli a zápas otočili a jasně vyhráli.

HC Černí Vlci : HC Lvi Břeclav 4:3 (SN)

HC Zastávka u Brna : HC Lvi Břeclav 7:10

HC Boskovice : HC Lvi Břeclav 1:17

HC Blansko : HC Lvi Břeclav 12:1

Mladší žáci vyrazili v sobotu ráno do Blanska. Ačkoliv výsledek utkání hovoří jednoznačně pro domácí, mladí lvi tentokrát nedali soupeři nic zadarmo. „Výsledek neodpovídá, ale kluky musím za předvedenou hru pochválit. Bojovali, kdyby takto přistupovali ke každému zápasu, tak můžeme pomýšlet na lepší výsledky,“ nešetřil tentokrát chválou trenér Ivo Tuček.

HC Lvi Břeclav : VSK Technika Brno 4:4

Vstup do zápasu se povedl lépe lvům, když v první třetině vedli 2:0, pak domácí trošku polevili a Technika se dotáhla. „Utkání bylo opět vyrovnané jako předešlé dva zápasy. Břeclavským hráčům se podařilo urvat bod za remízu až v poslední minutě hře bez brankáře. Musím družstvo pochválit, že je nepoložil nepříznivý stav ve třetí třetině 2:4 a dokázali soupeře dotáhnout“, dodal ještě k zápasu trenér Libor Kocúr.

HC Lvi Břeclav : VSK Technika Brno 12:0

Trenér Filip Hrbatý okomentoval hru svých svěřenců takto: „V zápase s Technikou jsme čekali daleko složitější utkání, neboť Technika přivezla i hráče ročníku 2005, kteří hrají pravidelně ligu 8. tříd. I naši dorostenci měli volno, a tak nastoupili i břeclavští hráči ročníku 2005. Utkání bylo vyrovnané jen na začátku první třetiny. Pak už ale naši kluci soustředěnou hrou kontrolovali hru na lede a postupně si vybudovali takový výsledek.“