• Mladí břeclavští odchovanci v hledáčku reprezentace 8. 3. 2019

Břeclavský odchovanec Ondřej Hykl se zúčastní přípravného kempu ČSLH v kategorii U15, který se uskuteční ve dnech 12.-14. dubna v Jihlavě. Dalším hráčem figurujícím v náhradnících je Šimon Juřička.

Výsledkový servis 22.-23. února 2019

1. 3. 2019 | Jana Vališová | Přečteno: 124x

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín 4:12 (1:2, 0:4, 3:6)

„Břeclavští hráči přivítali na domácím ledě sousední Hodonín. Půlku zápasu se hrál vyrovnaný hokej. Ve druhé půlce začal dominovat soupeř a zaslouženě vyhrál“, řekl k utkání trenér Libor Kocúr.

HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav 6:2

Trenér Kocúr viděl utkání svých svěřenců takto: „Mladší žáci zavítali na led brněnské Komety. Utkání bylo vyrovnané, jen břeclavanům chyběl patřičný důraz v zakončení a celkově v předbrankovém prostoru, jak v obranné, tak i v útočné třetině. Tyto aspekty rozhodly o vítězství Komety v poměru 6:2.“

HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav 9:2

Zápas proti Kometě začal velice vyrovnaně. Šance byly na obou stranách. „Bohužel Kometa byla silnější v předbrankovém prostoru“ shodoval se s aspekty utkání mladších žáků také trenér starších Filip Hrbatý. Brněnští tak postupně dokráčeli až k devíti brankám. „U nás dokázal Adam Veselský jen výsledek korigovat“, dodal ještě trenér Hrbatý.

SK Prostějov 1913 : HC Lvi Břeclav 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Domácí se dokázali v první třetině dostat do dvoubrankového vedení. Lvům vyšla gólově nejlépe třetina prostřední, když se na domácí dotáhli na rozdíl jedné branky. Domácí Prostějov si však v poslední třetině brankou pojistil své vítězství.