• Mladí břeclavští odchovanci v hledáčku reprezentace 8. 3. 2019

Břeclavský odchovanec Ondřej Hykl se zúčastní přípravného kempu ČSLH v kategorii U15, který se uskuteční ve dnech 12.-14. dubna v Jihlavě. Dalším hráčem figurujícím v náhradnících je Šimon Juřička.

Výsledkový servis 2.-5. března 2019

8. 3. 2019 | Jana Vališová | Přečteno: 81x

HC Lvi Břeclav : HCM Warriors Brno 4:5

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín 8:10 (3:3, 0:4, 5:3)

Již podruhé v novém roce a celkově počtvrté se mladší žáci představili proti Hodonínu. Fakta zněla jasně dvě vítězství na straně Hodonína, jedno na straně Lvů. Tuto bilanci mělo družstvo břeclavských v plánu dorovnat. Utkání se nakonec proměnilo v přestřelku. Jak probíhalo, popsal trenér Libor Kocúr: „Břeclavští hráči zaspali první dvě třetiny a prohrávali 3:7. Na začátku třetího dějství dostali v oslabení osmý gól. Pak zahájili dotahovací jízdu, ale soupeři se také podařilo vstřelit branku. Stav byl těsně před koncem 8:9. Vyrovnání bylo na dosah. Hodonín zasadil definitivní tečku, když břeclavští hráči hráli hru bez brankaře.“

HC Lvi Břeclav: SHKM Hodonín 9:6 (4:2, 2:3, 3:1)

Prozatimní skóre z dosavadních jižanských derby v této sezoně hovořilo u starších žáků v poměru 2:1 pro Břeclav a lvi si chtěli aktivní bilanci rozhodně udržet. Také jejich utkání okomentoval trenér, a to Filip Hrbatý: „Proti Hodonínu to byl dlouho vyrovnaný zápas. I když bych řekl, že jsme měli herní převahu tak stále bylo vyrovnané skóre. Na konci se nám převahu podařilo proměnit i v třígólový náskok a ten už jsme si v pohodě udrželi“.

HC Lvi Břeclav : Černí Vlci 4:5 (2:1, 1:3, 1:1)

Lvi začali utkání dobře a první třetinu dokázali zvítězit v poměru 2:1, poté jakoby jim docházeli síly a hosté z Rožnova pod Radhoštěm si poradili s druhou třetinou. Třetí vyrovnaná třetina už pro lvy znamenala, že si výhru odvezl soupeř.

HC Slezan Opava : HC Lvi Břeclav 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Domácí Slezané si vypracovali tříbrankové vedení, Lvi ve třetí třetině zabrali a po brankách Jiřího Máchy a Adama Abazaje se dotáhli na rozdíl jedné branky, tu už však nestihli dát a tak zůstaly body v Opavě.