<<   5 / 2019   >>
  • Inline tréninky 15. 4. 2019

Inline tréninky probíhají každé úterý a pátek a to: přípravka+mladší žáci ( ročníky 2010, 2009, 2008, 2007) od 16:00 - do 17:00 hodin, starší žáci+dorost ( ročníky 2006, 2005, 2004, 2003) od 17:00 - do 18:00 hodin.

• Jakub Masař mistrem ČR v kategorii dorostu 4. 4. 2019

Břeclavský odchovanec Jakub Masař se v dresu Liberce stal mistrem ČR v kategorii dorostu, když Bílí Tygři ve finálovém zápase přejeli brněnskou Kometu v poměru 9:3. Kuba odehrál v letošní sezoně 37 utkání s bilancí 13 branek a 25 asistencí, což je v průměru více než jeden bod na utkání. Gratulujeme!

Tisková zpráva ze schůze vedení HC Lvi Břeclav

10. 3. 2019 | Jana Vališová | Přečteno: 126x

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vám poděkovat za účast na úterní schůzce. Sešlo se nás opravdu hodně, za což jsme rádi a také nám to ukázalo, že máte zájem o to, aby hokej v Břeclavi pokračoval. Ceníme si toho, že v nás máte důvěru, a nadále budeme ve Vašem zájmu s představiteli města jednat. Ačkoliv se na naši schůzku snesla ze strany města kritika, v médiích se objevilo, že situaci zbytečně zveličujeme a není potřeba panikařit, my to takto necítíme. Hokeji se věnujeme 9 let, víme co proto, aby vše fungovalo, jak potřebujeme. Klub roste, posouváme se dopředu, po sportovní stránce město výborně reprezentujeme. Děti se ve svém mimoškolním čase věnují pohybové aktivitě, mají pravidelný režim, nemají čas na koketování se sociálně - patologickými jevy. Abychom se tímto způsobem mohli dětem věnovat, stejně jako ostatní sportovní kluby, tak podporu z města nutně potřebujeme. Není to tak, že by klub čekal pouze na dotaci města. Svojí aktivitou získáváme další prostředky ze strany Jihomoravského kraje, ČSLH, MŠMT, ČAIH, ÚP, sponzorů a příspěvků. Jelikož se chováme ekonomicky a řádně hospodaříme, daří se nám pro Vás zajistit odpovídající vybavení (hokejovou výstroj), což z hlediska bezpečnosti považujeme za nejdůležitější. Přesto je, jak prezentuje město, nutno ze strany sportovních klubů šetřit a přenést spoluúčast na rodiče. Toto jsme si již na členské schůzi klubu odhlasovali, ale chceme vše udržet v přijatelné a odpovídající míře, bez žádného razantního navýšení.

Výstup z naší společné schůze byl jasný. Všichni chceme, aby hokej pokračoval a toho je možné s Vaší podporou dosáhnout. Samozřejmě oceňujeme Vaši spoluúčast na ovlivňování veřejného mínění, protože pokud je z Vaší strany spokojenost s tím, co děláme, tak proč to veřejně neprezentovat. Domníváme se, že sport se v Břeclavi dělá na velmi dobré úrovni, tak proč za jeho podporu nebojovat. Netýká se to pouze hokeje, ale všech sportů v Břeclavi. Jelikož jsme dle tabulek města 2. nejpočetnější skupinou, tak máme právo být vidět a slyšet. Nemyslíme si, že ostatní sporty jsou spokojeny, ale my se nebojíme jít do diskuze. Není nám lhostejná budoucnost všech sportů v Břeclavi.

Také díky Vaší podpoře bylo možné dnes na FB sledovat veřejné vystoupení představitelů hnutí Mladí a neklidní, kteří jsou součástí koalice vedení města, na téma věnované pouze situaci kolem hokeje. Jelikož se nejednalo o diskuzi a nebyl přizván zástupce klubu, tak se k informacím, které byly prezentovány, vyjádříme později. Jak bylo z vyjádření zástupců Mladých a neklidných patrné, představitelé vládní koalice města našli návrh řešení, s nímž chtějí jako první seznámit vedení klubu. Jsme pozváni na město v úterý 12. března 2019. Schůzky se zúčastníme a následně Vás budeme o výsledku informovat. Je však zcela zřejmé, že Vaše podpora umožňuje s politiky diskutovat.

Samozřejmě budeme hájit zájmy klubu, jak jsme prezentovali na úterní schůzi. Nemáme děti jako rukojmí, my jednáme v jejich prospěch.

Výbor HC Lvi Břeclav z.s.