Kalendář
<<   7 / 2019   >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Aktuality

Rozpis ledu

Hokej v Břeclavi pokračuje!

26. 3. 2019 | Jana Vališová | Přečteno: 209x

Dobrý večer,
po dnešním  posledním jednání dne 26.3.2019 vedení klubu se zástupci města a po ústupcích na obou stranách jsme se dohodli na spolupráci na minimálně další sezónu. S příslibem vyjednávání o dotacích na příští rok již na podzim.
Viz. společná tisková zpráva města Břeclav a HC Lvi Břeclav z.s.
Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za projevenou podporu, bez které bychom se při vyjednávání neobešli. Již není potřeba intervence na zasedání zastupitelstva a odvoláváme zítřejší sraz na náměstí T.G.M.
Zároveň žádáme všechny o další podporu a spolupráci při hledání sponzorů, kterým můžeme nabídnout kompletní reklamní plochy včetně hlavního sponzora, po kterém bude pojmenován zimní stadion. 
 
Tisková zpráva:

Radnice našla společnou řeč s hokejisty

Jednání o podpoře hokeje ze strany břeclavské radnice dospěla v úterý 26. března po několika jednáních k oboustranně přijatelnému řešení.

Představitelé radnice a hokejového oddílu hledali cesty, jak zajistit chod hokeje i při nižší dotaci z městského rozpočtu. Vedení města se dohodlo se zástupci HC Lvi Břeclav na tom, že cena hodiny ledu pro mládež v letech 2019 až 2021 nepřesáhne 1 690 korun včetně DPH. Představitelé hokejového oddílu se oproti tomu zavázali ke zvýšení členských příspěvků a snížení výdajů na dopravu. Klub HC Lvi Břeclav dostane také k dispozici reklamní plochy na zimním stadionu, jako možnost pro získávání dalších prostředků od sponzorů pro financování hokeje. Ceny ledu pro hokejové týmy mužů a žen zůstávají ve výši 2 200 korun.

Hokejový oddíl se zavázal ve spolupráci s městem každoročně uspořádat turnaj mládežnických týmů o Pohár města Břeclavi. Zástupci obou stran se také domluvili na spolupráci v rámci výuky bruslení pro mateřské školy, kterou všichni zúčastnění považují za velmi potřebnou.

"Jsem rád, že jsme dospěli k dohodě. Vážíme si práce hokejového klubu s mládeží a věřím, že jsme položili základy dobré spolupráce i do dalších let," uvedl po jednání břeclavský místostarosta Richard Zemánek.

 
Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko