<<   12 / 2019   >>
  • Rozpis zápasů 22. 9. 2019

Rozpis zápasů je k dispozici na této adrese: https://hokejovyzapis.cz/seznam-zapasu

Souhrn uktání z 9.-10. listopadu 2019

13. 11. 2019 | Jana Vališová | Přečteno: 180x

1. a 2. třída

V sobotu 9. listopadu 2019, se vydali družstva A a B prvních a druhých tříd na zimní stadion do Boskovic.

Břeclavské družstvo A nastoupilo proti Blansku. Všichni předvedli velmi dobré výkony. S ohledem na skutečnost, že naše družstvo bylo namícháno z ročníku 2012 a 2013 a Blansko nastoupilo jen s ročníky 2012, byl zápas zcela vyrovnaný.

Družstvo B nastoupilo proti domácímu týmu. Premiéru v brance lvů měl Dan Dvořák, který předvedl parádní výkon. Co se týče střelby, předvedli se břeclavští ve velmi dobrém světle.

O hodinu později nastoupila obě družstva proti HCM Warriors Brno. Družstvo A mělo po většinu utkání výraznou převahu, až v posledních 15 minutách se projevil úbytek fyzických sil. Družstvo B hrálo zcela vyrovnaný zápas. Premiéru v brance HC Lvi Břeclav měl Petr Dvořák.

V neděli 10. listopadu 2019 se představilo družstvo C složené z prvňáčků na zimním stadionu v Hodoníně. V prvním zápase proti Vyškovu předvedly děti vyrovnanou hru plnou nadšení, zápalu a bojovnosti.

Ke druhému utkání nastoupili břeclavští proti orlům ze Znojma bezprostředně po prvním duelu. I tak byl zápas velmi vyrovnaný. Soupeř si v závěru více zastřílel. I tak měli nejmenší lvíčci ze hry obrovskou radost.

5. třída

Páťáci odehráli v sobotu domácí utkání s Vyškovem. V tomto utkání měli více ze hry. Se sousedním Hodonínem byl zápas velmi vyrovnaný a tak i skončil.

HC Lvi Břeclav : HC Moravské Budějovice 2:5

I když to podle skóre nevypadá, zápas to byl velmi vyrovnaný. Výborný bojovný výkon na obou stranách. Rozhodly dva rychlé góly po sobě, po našich individuálních chybách. Poslední zásah soupeře už byl do prázdné břeclavské klece při hře bez brankáře.

HC Lvi Břeclav : SK H. Slavia Třebíč 4:4 (nedohráno)

Utkání dorostenců, které odstartovalo o 25 minut později, nezačalo pro hráče Břeclavi tak, jak si představovali. Hostující Třebíč po první třetině vedla již 3:0. Nicméně s tím se domácí družstvo nesmířilo a od druhé třetiny přidalo na bruslení, na které Slavia nenalezla odpověď. Navíc časté vyloučení hostí vrátilo lvi do utkání a skóre srovnali. O konečném výsledku zápasu měly rozhodnout samostatné nájezdy, které se však kvůli chybnému plánování rozpisu ledu neuskutečnily. O rozdělení bodů v tomto klání tak rozhodne až disciplinární komise.

Junioři

HC Lvi Břeclav : SK Prostějov 7:4

Po tří týdenní pauze hráči břeclavské juniorky přivítali v sobotu 9. listopadu na svém ledě tým z Prostějova, se kterým již v základní části odehráli dvě vyrovnané utkání s vítězným

koncem pro naše barvy. A i v tomto duchu se nesl další zápas. Hned v úvodu zápasu šel hostující tým do vedení po střele hráče Tomáše Taršinského. Tato rychlá branka náš tým lehce zaskočila, ale kluci v průběhu první třetiny dokázali hru vyrovnat a v jejím závěru střelou zásluhou Davida Novosedlíka srovnat stav na 1:1.

V páté minutě druhé části hry poslal Richard Zajíček náš tým do vedení 2:1. O šest minut později se prosadili opět Lvi zásluhou Tomáš Havelky a bylo to již 3:1. Tento stav na světelné tabuli svítil jen dvě minuty, když se trefil hostující Lukáš Mikeš a upravil tak na 3:2 pro domácí. V závěru druhé třetiny se druhou brankou v zápase prezentoval Richard  Zajíček a o minutu po něm zvyšoval již na 5:2 Zdeněk Ambrož, který tak svou brankou uzavřel druhou třetinu. Do té třetí šli břeclavští s tří brankovým vedením a po chytré střele obránce domácích Filipa Guldana již domácí tým vedl 6:2 a zdálo se, že je hotovo. Hostující tým však dvěma góly v závěru zápasu snížil na 6:4 a hrou bez brankáře se pokoušel výsledek zdramatizovat. Tuto situaci si domácí tým pohlídal zásluhou Patrika Kunce, který svým gólem uzavřel na konečných 7:4 pro domácí.