Aktuality
  • Rozpis zápasů 22. 9. 2019

• Úrazové pojištění členů sportovních spolků od 1. 2. 2019 8. 2. 2019

• Dalimil Mikyska se představil na MS 28. 12. 2018

Břeclavský odchovanec obránce Dalimil Mikyska se probojoval do konečné nominace mistrovství světa "20" v Kanadě. Jeho jméno figurovalo na soupisce již pro první zápas. České reprezentaci však turnaj nevyšel a tým skončil za očekáváním na 7. místě.

• Fasování výstroje 28. 7. 2017

Fasování výstroje po zaplacení hráčských příspěvků provádí od srpna p. L. Meisner po tel. domluvě. Tel: 777 822 389

• HC Lvi Břeclav v ČT 12. 1. 2014

Rozpis ledu

Souhrn utkání 7.-8. prosince 2019

13. 12. 2019 | Jana Vališová | Přečteno: 174x

1., 2. třída

Nejmenší lvíčata se v neděli 8.12 představily v Brně v Hokejové hale dětí a mládeže. Družstva A a B v prvním zápase svedly velmi vyrovnaný boj proti HC Orli Znojmo – mládež. I přes oslabení, způsobené nemocí čtyř hráčů, se lvíčata držela. Ve druhém utkání obě družstva nastoupila proti VSK Technika Brno. V těchto zápasech měli lvíčata navrch a oba soupeře Techniky přestřílela.

Družstvo C hrálo své zápasy v Hokejové hale Úvoz. V prvním utkání si zahrály proti dětem Komety Brno. Nejmladší lvíčata hlavně sbírala zkušenosti a soupeř je přehrál. I ve druhém klání byly děti Warriors Brno lepší.

5. třída

V sobotu 7. prosince se ve Vyškově představila pátá třída. Tento hokejový den se moc nepovedl a kluci jakoby se na utkání ani nesoustředili. Od soupeře z Komety obdrželi hodně branek. Vyškov se také doma vynasnažil a oplatil lvům jejich minulou výhru.

HC Orlová : HC Lvi Břeclav 2:4

Orlová v zápase s dorostenci předvedla parádní vstup a prvních 18 minut břeclavské viditelně přehrávala a lvi mohli být rádi, že jsme neprohrávali. Následující dvě třetiny naši dorostenci však hru převzali do svých rukou a tempo zápasu diktovali, i když bez výrazného gólového úspěchu. O výsledku rozhodla střela do prázdné brány 3 minuty před koncem, která stanovila dvougólovou výhru.

Hokejový klub Opava : HC Lvi Břeclav 3:7

Večerní utkání s Opavou bylo rozhodnuto již po první třetině, kdy na tabuli svítil stav 0:4. V dalších dvou třetinách tempo hry opadlo a zápas se již pouze dohrával.

Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko