Aktuality
  • Rozpis zápasů 22. 9. 2019

• Úrazové pojištění členů sportovních spolků od 1. 2. 2019 8. 2. 2019

• Dalimil Mikyska se představil na MS 28. 12. 2018

Břeclavský odchovanec obránce Dalimil Mikyska se probojoval do konečné nominace mistrovství světa "20" v Kanadě. Jeho jméno figurovalo na soupisce již pro první zápas. České reprezentaci však turnaj nevyšel a tým skončil za očekáváním na 7. místě.

• Fasování výstroje 28. 7. 2017

Fasování výstroje po zaplacení hráčských příspěvků provádí od srpna p. L. Meisner po tel. domluvě. Tel: 777 822 389

• HC Lvi Břeclav v ČT 12. 1. 2014

Rozpis ledu

Ohlédnutí za domácími Vánočními turnaji roku 2019

1. 1. 2020 | Jana Vališová | Přečteno: 245x

I letos se v břeclavské Fosfa aréně uskutečnila série Vánočních turnajů „O pohár města Břeclavi“. Postupně se na břeclavském ledě představily kategorie 1., 2., 3., 4. a 5. třídy.

5. třída

Sérii turnajů odstartovala ve čtvrtek 26.12. kategorie 5. třídy.

Turnaj probíhal zápasovým systémem 2x 15min, s tím, že každý poločas se počítal jako samostatný zápas. Domácí lvíci nakonec obsadili 4. místo.

Celkové pořadí turnaje, které vyhlašoval místostarosta města Břeclavi, Richard Zemánek:

1. HK Ďáblíci Nový Jíčín

2. HC orli Znojmo

3. HKL Bratislava

4. HC Lvi Břeclav

5. HK Gladiators Trnava

4. třída

Ve druhém dni Vánočních turnajů se na břeclavském zimáku představila kategorie 4. třídy.

Turnaje se zúčastnilo 5 klubů a každý měl A i B tým. Naši lvíci v kategorii A obsadili krásné 1. místo, které “obhajovali” z minulého roku. Kategorie B skončila na 4. místě.

3. třída

V sobotu 28.12 patřila břeclavská Fosfa aréna třeťákům. Kluby měly 2 týmy, které hrály naráz na třetinových hřištích.

Břeclavští lvíci měli týmy 3, když jeden nahrazoval Ružinov, proto musely naše třeťáky doplňovat i jejich mladší kamarádi.

Poté co se utkal každý s každým, následovaly boje o 3. místo a finále.

Konečné pořadí, které vyhlašoval místostarosta města Břeclav, Jakub Matuška.

1. HOBA Bratislava

2. HC Lvi Břeclav

4. HC Lvi Břeclav “B”

1. HK Ružinov Bratislava

3. HOBA Bratislava

1. a 2. třída

V pondělí 30.12. se na břeclavském stadionu uskutečnil poslední ze série Vánočních turnajů "O pohár města Břeclavi". Vánoční týden zakončila kategorie 1. a 2. třídy.

Břeclavští lvíčci poskládali 3 týmy. Ve skupině A naši druháci obsadili krásné první místo. Druhý tým v této skupině skončil na místě pátém. Ve skupině B naši prvňáčci skončili na pěkném druhém místě.