Nábor dětí
Kalendář
Aktuality

Rozpis ledu

Výsledkový servis 21.10. - 29.10.

1. 11. 2017 | Milan Zoubek | Přečteno: 400x

 Mladší žáci:
 
 HC Lvi Břeclav : VSK Technika Brno  3:11
 HK Kroměříž : HC Lvi Břeclav 10:2
 HC Lvi Břeclav : HC Orli Znojmo 2:10
 
 Starší žáci:
 
 HC Lvi Břeclav : VSK Technika Brno 3:3
 HK Kroměříž : HC Lvi Břeclav  8:1
 HC Lvi Břeclav : HC Orli Znojmo 4:1
 
 Mladší dorost:
 
 HC Lvi Břeclav : HC Bobři Val. Meziříčí 8:3
 HC Lvi Břeclav : HC Olomouc 0:7
 HC Brumov - Bylnice : HC Lvi Břeclav  0:8
 
 
 Minihokejové turnaje: 
 
 V uplynulých dnech byly na programu pouze dva minihokejové turnaje a to pro 3. a 4. třídy. 
   22.10. doma třetí třídy odehrály vynikající turnaj. První zápas s vídeňským týmem Junior Capitals a hlavně jeho závěr byl skvělou podívanou. Začátek utkání měli lepší hosté. Také se rychle dostali do vedení hned z první akce zápasu. První třetinu již vedení nepustili. Druhou část měla Lvíčata stejný nástup jako jejich soupeř a hned z první šance vstřelila branku. Hosté se nevzdávali a na ledě probíhal urputný souboj. Třetí část začali lépe hosté a po celou dobu až do závěrečné minuty byli o jednu branku lepší. Břeclavští ovšem předvedli úchvatný závěr. V poslední minutě srovnání po trestném střílení a hned na to další dvě branky v síti Capitals po pěkných akcích ihned po vhazování. Ve druhém zápase také Lvíčata s Vyškovem nejprve prohrávala. K obratu došlo již v průběhu duhé části hry a výhru si již náš tým v klidu pohlídal. 
 Čtvrté třídy také 22.10. na turnaji v Hodoníně změřily své síly s domácími Drtiči a brněnskou Kometou.
 
 Ml. žáci měli na programu tři utkání. Ani v domácím prostředí a ani v Kroměříži neprorazili smůlu, která je provází po celý říjen. Soupeři byli na ledě o něco lepší, ale  naši hráči dokázali v každém utkání své soupeře několikrát zatlačit. Bohužel branky nám nechtějí padat. doufejme, že s přicházejícím listopadem se situace zlepší a nejenom hra, ale i výsledky budou lepší.
 
 St. žáci naopak mohou považovat říjen za vcelku úspěšný měsíc. Škoda ztráty domácího utkání s brněnskou Technikou, který měli naši velmi dobře rozehraný a jenom v první třetině měli šancí alespoň ke čtyřbrankovému vedení. Hosté ovšem udrželi vyrovnaný stav zápasu a hned na začátku druhé části hry potrestali dvě naše chyby a dostali se tak do vedení. St. žáci dokázali v utkání srovnat, a ačkoliv měli k vítězné brance blíže než hosté, síť se jim již rozvlnit nepodařilo. Také domácí zápas se Znojmem byl v naší režii. Hlavní potíží našich zatím zůstává neproměňování šancí. Výhra 4:1 je dobrá, ale o výsledek museli na ledě břeclavští bojovat až dokonce. Podle průběhu utkání mohlo být již po druhé dvacetiminutovce naprosto jasné, kdo v zápase zvítězí. 
 
 Ml. dorost již načal druhou polovinu základní části své soutěže. Nejprve v posledním zápase první poloviny soutěže v domácím prostředí udolal Val. Meziříčí, které našim barvám po dvě třetiny nestačilo. Až ve třetí části po zbytečném polevení našich dorostenců se Bobři dostali více do hry. Nakonec se ještě v samotném závěru oba týmy pustily do zbytečné strkanice, která vyústila v udělení několika vyšších trestů.  
 Domácí zápas s Olomoucí vyzněl výsledkově velmi jasně. Ovšem kdyby na konci utkání svítilo na ukazateli 5:7 odpovídalo by to nejspíše průběhu zápasu lépe. Olomouc, která nemá v lize příliš velkou konkurenci, a míří tak nejspíše zpět do extraligy měla v tomto zápase daleko více štěstí než břeclavští. Tři samostatné úniky, trestné střílení, dvakrát netrefená odkrytá klec soupeře a tyčka po povedené střele od modré je výčtem našich příležitostí, ze kterých jsme gól nedali. 
 Co kluci nedali v domácím prostředí s Olomoucí si vynahradili o týden později v Brumově - Bylnici. Hlavně první třetina, kdy jsme své šance využívali téměř dokonale. Od druhé třetiny již nebylo proměňování úplně stoprocentní, ale k postupnému navyšování našeho vedení to přesto stačilo.  Dorost se tak dostává na dohled třetího místa ve své soutěži. 
 
Program domácích zápasů mládeže do 12.11.
 
 Sobota 4.11. 11:45 a 13:45 ml. a st. žáci hostí Uh. Hradiště
 Sobota 4.11. od 16:00 ml. dorost přivítá Znojmo
 Neděle 5.11. od 10:15 minihokejový turnaj 2. tříd. Lvíčata se utkají se Znojmem a Warriorem Brno.
 Neděle 12.11 od 10:15 minihokejový turnaj 4. tříd. Lvíčata se utkají s Vyškovem a Technikou Brno
 
 
Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféVHS BřeclavSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko