Správný sport

Výsledkový servis 23.9. - 1.10.

1. 10. 2017 | Milan Zoubek | Přečteno: 406x

Výsledkový souhrn mládeže HC Lvi Břeclav z.s. 23.9. - 1.10.

Ml. žáci

23.9.  HC Lvi Břeclav : SHKm Hodonín 4:4
 24.9. HC Bobři Val. Meziříčí : HC Lvi Břeclav  8:4
 28.9. HC Lvi Břeclav : HCM Warrior Brno 4:8
 30.9. Aukro Berani Zlín : HC Lvi Břeclav 10:2

St. žáci

23.9. HC Lvi Břeclav : SHKm Hodonín  5:2
 24.9. HC Bobři Val. Meziříčí : HC Lvi Břeclav 6:2
 28.9. HC Lvi Břeclav : HCM Warrior Brno 0:10
 30.9. Aukro Berani Zlín : HC Lvi Břeclav 9:2

Ml. dorost

28.9. Hokej Uh. Ostroh : HC Lvi Břeclav 8:7

Svoji sezonu zahájili, již mimo výše uvedené kategorie, i naše třetí a čtvrté třídy. Jako první se představili hráči 4. tříd, kteří měli na programu hned dva domácí minihokejové turnaje. Premiérový turnaj 24.9. znamenal pro naše hokejisty zejména sběr zkušeností do další sezony. Kometa Brno i malí Drtiči z Hodonína byli nad naše síly. Další turnaj již nalezl naše hokejisty v lepším rozpoložení. S Blanskem i soupeři z Rakouska Junior Capitals a EHC Lions sehráli pěkná utkání, po kterých lítali naše rukavice vzduchem na znamení výhry. Přesto mají jistě trenéři spousty poznatku ke zlepšení našich Lvíčat.
 Třetí třídy odehrály první turnaj v sobotu 30.9. v Boskovicích. V prvním dvou utkání narazily na domácí tým Boskovic a Vyškova. Tady se našim borcům dařilo a po dobrém výkonu mohli slavit své první výhry v sezoně. Hned v následujícím zápase se Lvíčata utkala s brněnským Warriorem. Zprvu vyrovnané zápasy rozhodl soupeř lepším pohybem na ploše. Našim postupně docházely síly. I tak odjeli s Boskovic spokojeni.
 Ml. žáci v derby s Drtiči předvedli solidní výkon a v utkání měli i více šancí, které jsme ovšem proměnit nedokázali. První třetinu měli určitě lepší hosté, ale díky skvělému výkonu brankáře, jsme byli stále ve hře. Od druhé část hry již byla aktivita na našich hokejkách. Vzhledem k průběhu zápasu byla remíza nejspíše spravedlivým výsledkem. V dalších zápasech již byl náš výkon spíše horší. Ani jeden ze soupeřů, při našem optimálním výkonu, nebyl k neporažení. Nic méně, nevycházela nám koncovka a dělali jsme spousty chyb. Přišly tak hned tři porážky za sebou.
 St. žáci, jako by kopírovali výkon žáků mladších. Derby s Hodonínem velmi slušné a zasloužená výhra Lvů. Následující utkání již povedená nebyla. Spousta zbytečných chyb. Chyběl důraz v osobních soubojích, chyběl pohyb, nedařily se přihrávky a ani zakončení. Ovšem soupeři v této věkové kategorii jsou prozatím v této sezoně v mnohem lepší formě než u ml. žáků a ani v jednom z prohraných zápasů st. žáci nebyli favorité. Překvapit soupeře se nepodařilo.
 Ml. dorost v Uh. Ostrohu doplatil na velmi špatný začátek zápasu. Spíše katastrofický. Než se naši hráči dokázali rozkoukat, prohrávali o čtyři branky. Až pak se náš výkon pomalu zvedal. Na konci druhé třetiny to již bylo o branku jenom jednu, když se nám povedlo otočit až na 6:5 v náš prospěch, vypadalo to na pohádkový obrat. Pak přišly některé chyby v naší obranné třetině a domácí nakonec brankou, necelé 4 minuty před koncem, zvrátili výsledek utkání opět ve svůj prospěch. Těsná prohra určitě mrzela a nebýt velmi špatného začátku, mohli jsme z Uh. Ostrohu odvézt body my.

Termíny mistrovských domácích zápasů mládeže:

Sobota 7.10. od 11:45  ml. žáci a od 13:45  st. žáci hostí hostí HC Boskovice.
 Neděle 8.10. od 10:15 minihokejový turnaj 3. tříd se soupeři Technika Brno a Kometa Brno. Od 13:30 ml. dorost hostí Kroměříž.
 Neděle 15.10 od 11:00 se jako hosté při turnaji pořádaném EAC Junior Capitals v Břeclavi představí poprvé 2. třídy s Kometou Brno a EAC Junior Capitals.

Město Břeclav Jihomoravský krajBorsEBJLOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféVHS BřeclavSměnárna BřeclavValtice servisProvidentdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnet