Nábor dětí
Kalendář
Aktuality

Rozpis ledu

Výsledkový servis 4.11. - 12.11.

14. 11. 2017 | Milan Zoubek | Přečteno: 523x

 Ml. žáci
 
 HC Lvi Břeclav : HC Uherské Hradiště  1:10 ( 0:3, 0:4, 1:3)
 Hokej Uh. Ostroh : HC Lvi Břeclav 9:7 ( 2:1, 4:2, 3:4)
 
 St. žáci
 
 HC Lvi Břeclav : HC Uh. Hradiště 4:8 ( 1:3, 2:2, 1:3)
 Hokej Uh. Ostroh : HC Lvi Břeclav 14:2 ( 2:1, 7:1, 5:0)
 
 Ml. dorost
 
 HC Lvi Břeclav : HC Orli Znojmo 9:1 ( 3:0, 3:1, 3:0)
 HC Lvi Břeclav : Hokej Uh. Ostroh 4:3 ( 0:0, 4:3, 0:0)
 
 Minihokejové turnaje
 
 V uplynulém období byly odehrány čtyři minihokejové turnaje. Druháci měli 5.11. domácí turnaj, ve kterém jim za soupeře byli znojemští Orlíci a Warrior Brno. V bojovných utkáních Lvíčata prokázala stálý vzestup svých dovedností a všichni přihlížející viděli po celý turnaj zajímavé souboje. Třetí třídy jely do Rosic u Brna. Tam měly na programu hned dva zápasy za sebou. V prvním utkání se slovenským Hamíkovem odvedly velmi slušný výkon. Druhý zápas jsme nezvládli úplně podle představ trenérů, malým hokejistům v průběhu druhého zápasu se Znojmem docházely síly. 
 Čtvrté třídy odehrály dva turnaje. 5.11. v Rosicích, kde se utkali s Blanskem, Junior Capitals a Rakousko - slovenským výběrem EHC Lions.  Také tato kategorie hrála svá utkání hned po sobě a ve druhém zápase se objevilo na ledové ploše z naší strany o něco více chyb, plynoucích ze zvyšující se únavy. V domácím turnaji 12.11. si nejprve týmy odehrály zápas s Vyškovem, který se více povedl výběru na ploše pod světelnou tabulí. V utkáních proti brněnské Technice se dal pro změnu jako povedenější považovat zápas našich barev na druhé straně ledové plochy, kdy i přes prohru Lvíčata mohutně v závěru dotahovala náskok soupeře. 
 
 Ml. žáci
 
  V domácím utkání byli naši ml. žáci vyrovnaným soupeřem Uh. hradišti v úvodních deseti minutách. Pak přišla bohužel horší pětiminutová část, v níž jsme vyprodukovali mnoho chyb, které soupeř trestal. Druhá třetina měla obdobný průběh. Tentokrát se hrálo vyrovnaně 15 minut. Naše barvy ovšem své šance nedokázaly přetavit v branku. V posledních minutách ovšem opět přišlo několik hrubek a rázem byl rozdíl ve skóre vcelku hrozivý.  Lvíčata se dokázala trefit až pět minut před koncem a celkový výsledek již pouze kosmeticky upravovala. V Uh. Ostrohu 11.11. to bylo z naší strany úplně jiné kafe. Domácí se v první třetině hodně zapotili a do šaten šli s jednobrankovým vedením až brankou v 18. minutě, kdy dokázali využít přesilovou hru. Ve druhé třetině přišel ovšem také krátkodobý výpadek, který nás nejspíše v konečném důsledku stál celý zápas. Ostroh dokázal skórovat v 36, 37 i 38. minutě a do šaten tak šli s tříbrankovým vedením. Ve třetí části se Lvíčata více tlačila do útoku a i přes naši závěrečnou power play, kdy se soupeř opravdu strachoval o výhru, se nám již srovnat nepovedlo. 
 
 St. žáci
 
  Starším žákům vyšlo o něco lépe domácí utkání s Uh. Hradištěm. Toto utkání rozhodla první formace hostujícího týmu. Jejich hráči převyšovali všechny účastníky na ledové ploše bruslařsky a také velmi dobrou kombinací. Nakonec se tato trojice podepsala pod sedm z celkových osmi branek, které Uh. hradiště na našem ledě vstřelilo. 
 V Uh. Ostrohu se zápas v náš neprospěch zlomil v první polovině druhé třetiny, když nás domácí hráči zatlačili a dokázali vstřelit hned 5 branek. Z tohoto úderu se naši st. žáci již nezvedli a domů si tak odvezli nelichotivý příděl.
 
 Ml. dorost
 
  Dorostence čekali v minulých dnech dva domácí zápasy. 4.11. Naši jako favorité přivítali Znojmo. Hned náš vstup do utkání papírové předpoklady potvrdil. V prvních deseti minutách se hosté dostali do naší obranné třetiny zhruba třikrát. Naši hráči neustále aktivně na puku doráželi na hostující branku a pokusy o protiútoky zaráželi hned v zárodcích. Také hned v polovině první části hry donutili hostujícího trenéra ke změně v jejich brance. Ve druhé třetině nechali již naši hrát i znojemské hráče, a výsledkem toho byl i jejich čestný zásah, když jsme nechali vyjet hostujícího hráče od zadního mantinelu k brance, kde svou střelu procedil do naší klece.  V závěrečné části hry jsme svůj výkon opět zlepšili a dokázali dát další tři branky. 
 12.11. přijel do Břeclavi Uh. Ostroh. V prvním vzájemném utkání jsme si domů odvezli, po divoké přestřelce těsnou prohru. Oba týmy se představily jako útočně laděné. Brankáři obou týmů se v první třetině skvěle činili a zabránili všem pokusům, aby kotouč skončil v síti. Druhá třetina byla horkou vzpomínkou na první vzájemné utkání. První minuta a první branka, když se P. Kunc prosmýkl přes beky a krásným blafákem pokořil poprvé soupeřova brankáře. O tři minuty později tentýž hráč v podobné situaci volil překvapivou střelu a rázem jsme vedli 2:0. Hosté ovšem v průběhu tří minut dokázali velmi rychle srovnat. Dalších deset minut bylo bez brankového efektu, aby začala další přestřelka. 35. minuta a hosté po dorážce jdou do vedení. Za půl minuty je srovnáno a za další dvě již opět vedou Lvi. Do kabin tak s vedením šli naši hráči. Třetí třetinu byli herně lepší hosté, kteří se hnali za vyrovnáním. Břeclavští tlaku soupeře odolali a ani v power play nedovolili soupeři srovnat. Dorost se tak již vytáhl v tabulce na třetí místo.
 
 Program domácích zápasů mládeže: 
 
Pátek 17.11. 10:30 a 12:30 ml. a st. žáci hostí VHK Vsetín
Sobota 25.11. ve 12:00 ml. dorost v derby přivítá Hodonín 
Město Břeclav Jihomoravský krajBorsOční optika Růžové brýleRespect Insurance BrokersČerpací technikaFun CafféVHS BřeclavSměnárna BřeclavValtice servisProvidentMakpakdesign studio KOSSGumotexRádio JihPTSM. S. QUATROU DoubkůCHASE ARTTISK PÁLKATOVOXELEKTRO SMETANAKAMIL HALUZASOMAXPodlužanKanecMERLINF. T. ServisPeugeotPetruzalekKružíkPRAMOSMA-NAMadoilSelfnetBřeclavsko