Správný sport

Výsledkový servis 7.10 - 15.10.

17. 10. 2017 | Milan Zoubek | Přečteno: 305x

Výsledkový servis mládeže HC Lvi Břeclav z.s. 7.10. - 15.10.

Ml. žáci

7.10.  HC Lvi Břeclav : HC Boskovice 1:11
 15.10. HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav 10:2

St. žáci

7.10. HC Lvi Břeclav : HC Boskovice 3:2
 15.10. HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav 7:6

Ml. dorost

8.10. HC Lvi Břeclav : HK Kroměříž  5:4
 14.10. SHKm Hodonín : HC Lvi Břeclav 5:3

Minihokejové turnaje:

Hokejová sezona již začala naplno pro všechny mládežnické kategorie. Jako poslední se do soutěžních klání zapojila lvíčata 2. tříd. V neděli 15.10. na domácím stadionu odehrála svůj první minihokejový turnaj, jehož pořadatelem byl klub EAC Junior Capitals. Jak to již bývá u nejmenších hokejistů zvykem, svá utkání odehráli s obrovským nadšením a za velké podpory z publika. Atmosféra turnaje byla opravdu skvělá a na ledě se odehrávaly líté souboje o kotouč. Lvíčata se utkala s pořádajícími Junior Capitals a Kometou.
 3. třídy měly na programu svůj druhý turnaj a to 8.10. také na břeclavském stadionu. V zápasech s brněnskými týmy Technikou a Kometou bylo k vidění mnoho pěkných akcí a také třeťáci si svůj domácí turnaj užili. Příští neděli je čeká další domácí klání.
 4. třídy, které čekají od konce listopadu již zápasy na velkém hřišti, se po dvou domácích turnajích vydaly na hřiště soupeřů. Program tato kategorie je již nabitější a ve dvou víkendech po sobě změřila síly postupně s Vyškovem, Znojmem a brněnskou Technikou a Warriorem.

Ml. žáci sbírají první větší zkušenosti s velkým hokejem. V soutěži hrajeme s téměř nejmladším kádrem, když většinu týmu tvoří hráči loňských 4. tříd. Ve svých zápasech zatím náš výkon je jako na houpačce a mladí hokejisté po dobrých pasážích dělají zbytečné chyby. Vše chce zatím čas. Navíc pravidelně tři ze starších mladších žáků naskakují v kategorii starších. Dobré výsledky se určitě časem dostaví.
 St. žáci trpí dlouhodobými zraněními hráčů, kteří měli být v letošní sezoně tahouny svého týmu a tak bývá kádr pravidelně doplněn hráči z kategorie ml. žáků. Po rozpačitějším začátku se v uplynulých dvou víkendech tato kategorie dostala do herní pohody. Zejména domácí zápas s Boskovicemi, které přijely s téměř 20 hráči a měly na soupisce 12 hráčů ročníku 2004 proti našim třem, byl ukázkou obrovské vůle a bojovnosti našich hráčů. Vydřená výhra byla nakonec sladkou odměnou pro celý tým. Na ledě v DRFG Aréně v Brně tým odešel poražen těsně o jednu branku, také po krásném boji. Vypadá to, že se kluci přes zraněné hráče a doplňování kádru z mladší kategorie, semkli a na ledě působí jako jeden tým, který statečně bojuje.
 Ml. dorost doma přivítal 8.10. Kroměříž. Krásný souboj od prvních minut až do závěrečné sirény. Hosté v utkání třikrát vedli. Naši dorostenci na vedoucí branku hostujícího celku vždy velmi rychle reagují a srovnávají. Do vedení se v zápase poprvé dostáváme až v závěru druhé třetiny. Ve třetí se ještě hosté dočkali jednoho vyrovnání, na které naši reagují po třech minutách. Utkání i přes power play hostujícího celku dovedeme k vítězství.
 V Hodoníně při derby s místními Drtiči, se také odehrál lítý boj. Po první třetině stav vyrovnaný 2:2. Druhá branku nepřinesla. Aź ve třetí části domácí odskočili na rozdíl dvou branek. Po našem tlaku přichází snížení a další šance. Těsně před koncem, po chybě na útočné modré, domácí využívají samostatný nájezd a zápas tak definitivně rozhodují ve svůj prospěch.

Pozvání na domácí zápasy mládeže 21.10 do 29.10.

Sobota 21.10. 12:00 ml. žáci 14:00 st. žáci přivítají Techniku Brno
 Sobota 21.10. 16:15 ml. dorost hostí Bobry z Val. Meziříčí
 Neděle 22.10 od 10:15 se 3. třídy v minihokejovém turnaji představí proti EAC Junior Capitals a MBK Vyškov
 Neděle 22.10. od 13:30 ml. dorost hostí suveréna soutěže Olomouc